Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views!
| Wi-Fi | Γρήγορο check-in/ -out | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Αθλητικές δραστηριότητες Ελεύθερη κατάδυση | Φαγητό/Ποτό Μπαρ/ Lounge |
| Συνεδριακές εγκαταστάσεις Επαγγελματικό κέντρο | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! Κοζουμέλ με 1 υπνοδωμάτιο απέχει 8 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Benito Juárez και προσκαλεί στους επισκέπτες να περάσουν τις βραδιές τους στη βεράντα, που έχει μπάρμπεκιου. Η βίλα με 2 μπάνια μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα και παρέχει πρόσβαση στο Πάρκο Chakanaab, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 600 μέτρων.
Το κατάλυμα απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο ΔιεθΝές Cozumel και 10 λεπτά με τα πόδια από σημεία πολιτιστικού ενδιαφέροντος, όπως Coral Reefs Monument. Το Αρχαιολογικό Μουσείο του Κοζουμέλ βρίσκεται σε απόσταση μόλις 150 μέτρων.
Εδώ οι επισκέπτες μπορούν επίσης να απολαύσουν τη θέα στον ωκεανό. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα. Οι ανέσεις μπάνιου περιλαμβάνουν σεσουάρ και πετσέτες.
Οι επισκέπτες θα έχουν στη διάθεσή τους πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Για να δοκιμάσουν πιάτα μεσογειακής κουζίνας, οι επισκέπτες μπορούν να επισκεφθούν Guido's, που βρίσκεται σε απόσταση 200 μέτρων. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείου είναι ADO, που βρίσκεται σε απόσταση 5 λεπτών με τα πόδια. Όσοι προτιμούν αθλητικές δραστηριότητες μπορούν να ασχοληθούν με κατάδυση με αναπνευστήρα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Corpus Christi1,6 χλμ.
- Παραλία Stingray3,1 χλμ.
- Scuba Mau Cozumel3,5 χλμ.
- Mayatlantis3,1 χλμ.
- Safe Tours Cozumel2,3 χλμ.
- Jesus Es Rey3,6 χλμ.
- Cozumel Dive Shop2 χλμ.
- Stingray Beach Free Lockers3,2 χλμ.
- Escuela Secundaria General "Luis Alvarez"Barret"2,8 χλμ.
- Scuba Mau3 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Cozumel2,8 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Γρήγορο check-in/ -out
- Υπηρεσία θυρωρού
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Στεγνωτήρα
- Κουζινικά είδη
- Μπαρ/ Lounge
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κέντρο γυμναστικής
- Ελεύθερη κατάδυση
Υπηρεσίες
- Επαγγελματικό κέντρο
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά σε η Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views!;
Chakanaab Park, Εκκλησία του Αγ. Μιχαήλ και πολλά άλλα βρίσκονται κοντά σε η Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views!. - ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views!;
Οι πελάτες της η Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το ΔιεθΝές Cozumel από η Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views!;
Η Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! απέχει 5 χλμ. από το ΔιεθΝές Cozumel. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε παραθεριστική κατοικία;
Οι τιμές σε παραθεριστική κατοικία κυμαίνονται από 172$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η βίλα;
Η βίλα δέχεται μόνο Visa, Bancontact και Diners Club.